Doświadczenia kliniczne i techniki operacyjne mezoterapii PRP
Katarzyna Dąbrowska
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2006 roku współpracując z wieloma renomowanymi ośrodkami, między innymi z Instytutami Dr Irena Eris w Warszawie. W swej pracy wykorzystuje doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat szkoleń prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (m.in. Benjamina Ashera, Philippe Berrosa, Javiera Beuta, Sandrine Sebboin). Wielokrotna uczestniczka wysokospecjalistycznych kursów w Q-med Academy w Paryżu, a także międzynarodowych konferencji, kongresów i warsztatów (m.in. w Monako, Francji i Niemczech). Szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik odmładzania twarzy, a także autorka kursów szkoleniowych i prowadząca kursy praktyczne dla lekarzy z zakresu iniekcji toksyny botulinowej i najnowszych technik implantacji kwasu hialuronowego w obrębie twarzy w ramach współpracy z wydawnictwem Forum. Wykładowca z zakresu tematyki medycyny estetycznej i anti-aging, m.in. autorka wykładu „Zastosowanie toksyny botulinowej w gabinecie stomatologicznym” na IX Sympozjum Lekarzy Dentystów w Gdańsku. Prowadząca workshopy z zakresu modelowania kwasem hialuronowym trudnej okolicy oka na kongresach i kursach naukowo-szkoleniowych medycyny estetycznej. Autorka wielu artykułów prasowych z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM).
Naukowe aspekty osocza bogatopłytkowego -PRP
Joanna Rydzak
Doktor nauk przyrodniczych. Absolwentka kierunku Biotechnologia Politechniki Wrocławskiej. Pracę magisterską i doktorską realizowała w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej we Wrocławiu. Kontakt z innowacyjną biomedycyną i biotechnologią umożliwiała jej również praca na stanowisku brokera technologii dla Wrocławskiego Centrum Badań EITplus. Kolejny raz urzeczona najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, medycyny i biotechnologii postanowiła związać się z CZM.
Biotechnologia regeneracyjna Angel System
Maciej Onufruk
Doświadczenie w branży farmaceutycznej przeniósł na pole implantów medycznych. Od 2007 roku brał udział w tworzeniu na rynku świadomości o technologiach biologicznego leczenia, począwszy od organizowania działań marketingowo-sprzedażowych pierwszych w Polsce produktów Biotechnologicznych, po budowanie struktur naukowo-szkoleniowych, w ramach rozwoju medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej. Implementuje na rodzimym rynku, najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe, dostępne na świecie.