Szkolenie – osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – PODSTAWY BIOTECHNOLOGICZNE, DOŚWIADCZENIA KLINICZNE I MEZOTERAPIA JAKO TECHNIKA ZABIEGOWA

TERMIN SZKOLENIA: 10.08.2015 godz.08.00-16.00
MIEJSCE : Mała Klinika Sp. z o.o., ul. Malczewskiego 51, 80 – 107 Gdańsk
KOSZT SZKOLENIA : 2500 zł brutto/uczestnika

ZAKRES SZKOLENIA

Część teoretyczna:

 1. Doświadczenia kliniczne i techniki operacyjne mezoterapii PRP wykład poprowadzi dr Katarzyna Dąbrowska
 2. Naukowe aspekty osocza bogatopłytkowego – PRP wykład poprowadzi dr Joanna Rydzak
 3. BioTechnologia Regeneracyjna Angel System wystąpienie poprowadzi Maciej Onufruk

Część praktyczna:

 1. Zaprezentowanie techniki pozyskania osocza bogatopłytkowego w technologii AngelSystem. Praktyczne zastosowanie osocza PRP w regeneracji skóry twarzy.
 2. Samodzielne wykonanie zabiegów mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przez Uczestników szkolenia (pod nadzorem dr Katarzyny Dąbrowskiej).
SYLWETKI PROWADZĄCYCH

Doświadczenia kliniczne i techniki operacyjne mezoterapii PRP

adabrowska

Katarzyna Dąbrowska

Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2006 roku współpracując z wieloma renomowanymi ośrodkami, między innymi z Instytutami Dr Irena Eris w Warszawie. W swej pracy wykorzystuje doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat szkoleń  prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (m.in. Benjamina Ashera, Philippe Berrosa, Javiera Beuta, Sandrine Sebboin). Wielokrotna uczestniczka wysokospecjalistycznych kursów w Q-med Academy w Paryżu, a także międzynarodowych konferencji, kongresów i warsztatów (m.in. w Monako, Francji i Niemczech). Szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik odmładzania twarzy, a także autorka kursów szkoleniowych i prowadząca kursy praktyczne dla lekarzy z zakresu iniekcji toksyny botulinowej i najnowszych technik implantacji kwasu hialuronowego w obrębie twarzy w ramach współpracy z wydawnictwem Forum. Wykładowca z zakresu tematyki medycyny estetycznej i anti-aging, m.in. autorka wykładu „Zastosowanie toksyny botulinowej w gabinecie stomatologicznym” na IX Sympozjum Lekarzy Dentystów w Gdańsku. Prowadząca workshopy z zakresu modelowania kwasem hialuronowym trudnej okolicy oka na kongresach i kursach naukowo-szkoleniowych medycyny estetycznej. Autorka wielu artykułów prasowych z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM).

Naukowe aspekty osocza bogatopłytkowego -PRP

jrydzak

Joanna Rydzak
Doktor nauk przyrodniczych. Absolwentka kierunku Biotechnologia Politechniki Wrocławskiej. Pracę magisterską i doktorską realizowała w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej we Wrocławiu. Kontakt z innowacyjną biomedycyną i biotechnologią umożliwiała jej również praca na stanowisku brokera technologii dla Wrocławskiego Centrum Badań EITplus. Kolejny raz urzeczona najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, medycyny i biotechnologii postanowiła związać się z CZM.

Biotechnologia regeneracyjna Angel System

monufruk

Maciej Onufruk
Doświadczenie w branży farmaceutycznej przeniósł na pole implantów medycznych. Od 2007 roku brał udział w tworzeniu na rynku świadomości o technologiach biologicznego leczenia, począwszy od organizowania działań marketingowo-sprzedażowych pierwszych w Polsce produktów Biotechnologicznych, po budowanie struktur naukowo-szkoleniowych, w ramach rozwoju medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej. Implementuje na rodzimym rynku, najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe, dostępne na świecie.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI

Płatność za szkolenie

 1. Koszt szkolenia wynosi 2.500 zł brutto/uczestnika
 2. Należność za uczestnictwo w szkoleniu w wysokości 2400 zł (po odjęciu wpłaconej wcześniej zaliczki bezzwrotnej w wysokości 100 zł) powinna być uregulowana przelewem po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa najpóźniej 7 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia na nasz rachunek bankowy:
  ALIOR BANK SA 73 2490 0005 0000 4530 7167 7694
  (w tytule przelewu proszę wpisać nazwisko uczestnika oraz datę szkolenia z dopiskiem: Osocze bogatopłytkowe)
 3. Po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego i potwierdzenia Zamawiający może zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu bez ponoszenia żadnych kosztów, o ile zgłosi rezygnację nie później niż na 7 dni roboczych przed zaplanowaną datą szkolenia. Rezygnacja musi mieć bezwzględnie formę pisemną.
 4. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w terminie późniejszym niż 7 dni roboczych organizator zwraca 50% wartości wpłaconej kwoty.
 5. Centrum Zaopatrzenia Medycznego oferuje Uczestnikom szkolenia rabat w kwocie 500,00 zł (od ceny wynajmu sprzętu) przy realizacji pierwszego zabiegu mezoterapii z wykorzystaniem technologii AngelSystem wykonanego w ramach prowadzonej własnej działalności gospodarczej.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

  DANE OSOBOWE

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Kod pocztowy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  Miejscowość (wymagane)

  Województwo (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Fax

  Adres email (wymagane)

  Nr PWZ (wymagane)

  Czy wykonuje Pan/i w swoim gabinecie mezoterapię? (wymagane)
  taknie

  Czy wykonuje Pan/i w swoim gabinecie mezoterapię z użyciem osocza bogatopłytkowego? (wymagane)
  taknie

  Czy zapewni Pan/i obecność pacjenta do wykonywanego przez siebie zabiegu mezoterapii? (wymagane)
  taknie

  Czy w przypadku niewystarczającej ilości pacjentów wyraża Pan/i wstępną zgodę na udział własny jako pacjenta w zabiegu mezoterapii? (wymagane)
  taknie

  DANE DO FAKTURY

  Nazwa firmy

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Adres

  Telefon

  E-mail

  REGON

  NIP

  Oświadczam, iż zapoznałam/łem się z Regulaminem Szkolenia i akceptuję jego postanowienia. *
  Regulamin Szkolenia

  Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych na potrzeby szkolenia. *

  Leave a comment