Odnowa biologiczna – Terapia antycellulitowa

Nazwa Odnowa biologiczna – Terapia antycellulitowa
Dla kogo?
Na czym polega zabieg? Metoda masażu bańką chińską jest nieoceniona w kuracji antycellulitowej. Masaż bańką chińską nie tylko pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, ale również pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Masaż bańką chińską jest często nazywany masażem modelującym, do którego używa się preparatów przyspieszających rozpad tkanki tłuszczowej. Zabieg ten może być wykonywany częściowo ze szczególnym uwzględnieniem pośladków, przedniej i tylnej powierzchni ud oraz brzucha.
Efekty, korzyści W wyniku zastosowania masażu następuje przekrwienie w miejscu przyłożenia bańki, powoduje to zwiększenie przemiany materii, szybsze usuwanie toksyn z komórek tkanki podskórnej co w rezultacie daje zmniejszenie objawów cellulitu. Masaż bańką chińską stosowany jest najczęściej w seriach 10 zabiegów 3 razy w tygodniu co przynosi najlepsze rezultaty. Jako profilaktykę stosuje się go 1 w tygodniu.
Przeciwwskazania Zaburzenia krzepliwości krwi, ciąża wyklucza masaż brzucha, miesiączka, skłonności do wylewów podskórnych oraz obrzęków, żylaki, widoczne pajączki, nie stosujemy na powierzchniach z mniejszą ilością mięśni oraz tkanki tłuszczowej (kręgosłup, stawy, łopatki), nowotwór, gruźlica, choroby skóry, wysiękowe zapalenie stawów, podwyższona temperatura.
Czas trwania
Specjalista mgr Bartosz Szymański

Odnowa biologiczna – zarezerwuj wizytę

Usługa Czas 1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
Odnowa biologiczna zabiegi 70 min. 100 zł 450 zł 800 zł
Terapia antycellulitowa / masaż bańką chińską / masaż izometryczny / ćwiczenia

Masaż antycellulitowy – zarezerwuj wizytę

Usługa Czas 1 zabieg
Masaż antycellulitowy 45 -70 min. 50 – 100 zł

Leave a comment