Fizykoterapia – Leczenie przy użyciu specjalistycznego sprzętu

Nazwa Fizykoterapia – Leczenie przy użyciu specjalistycznego sprzętu
Dla kogo? Kompleksowa rehabilitacja obejmuje wszystkie dostępne narzędzia lecznicze, których wykorzystanie jest zalecane w terapii danej jednostki chorobowej. Fizjoterapeuta tworzy indywidualny program rehabilitacji w oparciu o kinezyterapię, fizykoterapię oraz masaż. Wizyty pacjenta w gabinecie nie są ograniczone czasowo, ich częstotliwość i czas trwania dostosowywane są do potrzeb procesu leczniczego. W zależności od rozpoznania, każdorazowa terapia może składać się z masażu, ćwiczeń, oraz zabiegów fizykalnych.
Na czym polega zabieg? Fizjoterapeuta tworzy indywidualny program rehabilitacji w oparciu o kinezyterapię, fizykoterapię oraz masaż. Wizyty pacjenta w gabinecie nie są ograniczone czasowo, ich częstotliwość i czas trwania dostosowywane są do potrzeb procesu leczniczego. W zależności od rozpoznania, każdorazowa terapia może składać się z masażu, ćwiczeń, oraz zabiegów fizykalnych.
Efekty, korzyści
Przeciwwskazania
Czas trwania Ustalany indywidualnie
Specjalista mgr Bartosz Szymański

Fizykoterapia – zarezerwuj wizytę

Usługa Czas 1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
Laseroterapia 10 min. 15 zł 60 zł 100 zł
Ultradźwięki 10 min. 15 zł 60 zł 100 zł
Magnetoterapia 15 min. 15 zł 60 zł 100 zł
Krioterapia 10 min. 15 zł 60 zł 100 zł
Elektroterapia 20 min. 15 zł 60 zł 100 zł
Galwanizacja / Jonoforeza / Prądy / TENSPrądy / Interferencyjne / Prady Diadynamiczne / Prądy Traberta / Elektrostymulacja

Leave a comment