Pakiety piechotą do lata

Spędzasz lato w mieście, podaruj sobie odrobinę relaksu.
Wybierasz się na urlop przygotuj swoje ciało, by Twoje wakacje były beztroskie i radosne.

Z myślą o naszych pacjentach zespół specjalistów Małej Kliniki stworzył specjalne programy odnowy i przygotowania do lata. Pozwolą one z radością i spokojem wkroczyć w okres urlopowy.

Każdy pakiet, choć z góry hasłowo ustalony, jest indywidualnie dopasowywany dla potrzeb klienta.

Problemy ze złym stanem skóry, nierównościami tkanki podskórnej, zbędnymi kilogramami spotkają godnych przeciwników – Zespół Małej Kliniki: dermatologów, specjalistę chorób metabolicznych, dietetyka, specjalistę z zakresu chirurgii naczyniowej i flebologii, kosmetologa, masażystę oraz zdobycz technologiczną naszych czasów Vela Shape. Połączą oni swoje siły , by zadbać o lepszy wygląd i samopoczucie pacjentów.

Dermatolog podczas konsultacji dermatologicznej określi stan skóry, przeprowadzi badanie dermatoskopowe podejrzanych zmian skórnych, zaleci właściwe postępowanie, wyjaśni zasady profilaktyki czerniaka złośliwego.

Lekarz chorób metabolicznych, dietetyk oceni ogólny stan organizmu, po przeprowadzeniu wywiadu i badania fizykalnego, zleci niezbędne badania i stworzy indywidualnie dla pacjenta dobraną dietę.

Specjalista z zakresu chirurgii naczyniowej i flebologii oceni stan układu tętniczego i żylnego, oraz udzieli fachowej porady, jak latem dbać o nogi, by były zdrowe i wyglądały pięknie.

W walce ze zbędnymi kilogramami i centymetrami wspomaga pacjentów Małej Kliniki najnowszej generacji urządzenie Vela Shape II przyspieszające proces naturalnej lipolizy w komórkach tłuszczowych, drenujące i usuwające z tkanki nadmiar wody i toksyn, stymulujące skórę do wytwarzania nowych włókien kolagenowych za pomocą: podczerwieni, dwupolarowej fali RF, podciśnienia oraz masażu mechanicznego. Zabiegi z jego użyciem rekomendowane są szczególnie osobom z problemem wiotkiej skóry, nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, obrzękami, młodym mamom pragnącym szybciej powrócić do formy sprzed ciąży oraz wszystkim, którzy planują wysmuklić ciało i przywrócić skórze młody wygląd. Należy podkreślić , że zabieg Vela Shape II jest całkowicie nieinwazyjny.

Masażysta Małej Kliniki indywidualnie dobierze i starannie wykona zabiegi manualne, które w zależności od potrzeb, pomogą wygładzić i ujędrnić skórę, złagodzić napięcia mięśniowe lub po prostu zrelaksować się.

Kosmetyczka Małej Kliniki przeprowadzi serię zabiegów na skórze twarzy i ciała. Wszystkie pakiety uzupełnione zostają profesjonalnymi zabiegami manicure i pedicure.

Ważne jest, żeby zabiegi kosmetyczne zakończyć ok. 1 tygodnia przed planowaną ekspozycją na promieniowanie słoneczne.

Z radością przedstawiając Paniom i Panom nasz nowy produkt, wszystkim klientom, którzy zdecydują się na nasze pakiety