Grudzień – rozdajemy piękno

Jeśli w październiku skorzystałaś z naszej specjalnej oferty na zabieg z kwasami, to znaczy, że twoja skóra jest już gotowa na nowe specjalne zabiegi pielęgnacyjne:
– HYDRA QUEST  nawilżający
– NEURO LIFT+  liftingujący
– RETI-VIT C  odmładzająco-rozjaśniający

Tylko do końca grudnia każdy z zabiegów w specjalnej cenie: 100 zł zamiast 140 zł
A może zdecydujesz się na pełną pielęgnację skóry twarzy? Proponujemy serię 4 zabiegów, które będą tak dobrane do Twoich potrzeb, abyś czuła się pięknie na Święta. Zabiegi wykonane zostaną w odstępach tygodniowych, tak aby osiągać kolejne cele pielęgnacji. Kosmetolog dobierze poszczególne zabiegi mając na uwadze potrzeby Twojej cery. Specjalna cena pakietu 4 zabiegów na twarz: 360 zł zamiast 560 zł
A jeśli jeszcze mało promocji?
to zapraszamy:
Jest jeszcze troszkę czasu – możesz sprawić , ze sukienka sylwestrowa będzie leżała gładko.
Nowa lepsza figura na Nowy Rok z co najmniej 40% rabatem.
Proponujemy zabieg kriolipolizy najnowszym i najlepszym urządzeniem medycznym Cooltech w nowej rewelacyjnej cenie od 250zł zamiast 450zł
oraz serię 4 zabiegów Vela Shape od 400zł zamiast 580zł;
łączony pakiet zabiegu CoolTech oraz 4 zabiegów Vela Shape II w cenie od 600zł zamiast 1030zł.
 
Korzystałaś już kiedyś z zabiegu depilacji – jesteś rozczarowana? – niechciane włoski nie zniknęły? – Teraz w Małej Klinice jest laser Elysion – najwyższej klasy urządzenie, które dzięki specjalnej długości fali usuwa także jasne owłosienie!
Pozbądź się niechcianego owłosienia na zawsze.
Skorzystaj z naszej specjalnej oferty cenowej – pakiety 3 zabiegów z 50% rabatem od wyjściowej ceny
Zapraszamy do zakupu Vouchera podarunkowego. To doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Wykorzystać można go na zabiegi kosmetyczne, a także zabiegi modelowania sylwetki: cooltech lub VelaShape II.
Mile widziani w naszym gabinecie kosmetycznym są również mężczyźni, dla których przygotowaliśmy zabiegi pielęgnacyjne skórę rąk. W 20 minut zdrowa skóra dłoni. Zapraszamy.